Ödeme ve İade Koşulları


ÖDEME VE İADE KOŞULLARI

Dersverir.com tarafından verilen hizmet ücret karşılığında verilmekte olup, ücret ödemesi banka havalesi, EFT, posta çeki, kredi kartı, mobil ödeme, mikro ödeme, PayPal veya nakit yöntemlerinden o anda mevcut olan bir yöntem ile yapılabilmektedir. Kredi Kartı ile yaptığınız işlemlerin güvenliği Dersverir.com tarafından en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacaktır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle şirketimiz tarafından tutulmayacaktır. Dersverir.com tarafından ücret iadesi yapılabilmesi için ödeme yaptıktan en geç yedi (7) gün içinde iade talebinde bulunmuş olmanız ve profilinizin yayınlanmamış olması gerekmektedir. Profiliniz yayınlandıktan sonra Dersverir.com’ten ücret iadesi talep etmeniz mümkün değildir.

Profiliniz yürürlükte olduğu süre boyunca özel ders için sizinle bağlantıya geçilmemiş olsa dahi Dersverir.com ücrete hak kazanır, üyelik ve diğer ürün bedellerinin iadesi talep edilemez.

Hizmet ücretini ödediğiniz günden itibaren 7 (Yedi) takvim günü içerisinde , hizmet sürenizi –aradaki KDV dahil ücret farkını tarafımıza ödemek koşuluyla – daha uzun süreli üyelik paketlerinden bir tanesine yükseltebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

DersVerir.com'u takip edebilirsiniz


E-bülten Kayıt

E-mail adresinizle e-bültene kayıt olup yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz!

Dersverir.com ?

Ders Verir.com özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyenleri biraraya getiren bir internet sitesidir. Özel ders verenlerin bilgileri siteyi kullanan herkes tarafından görülebilir. Özel ders veren telefonlarına doğrudan ulaşılabilir. Özel ders vermek istiyorsanız üye ol menüsünü, özel ders almak istiyorum diyorsanız özel ders istiyorum menüsünü kullanabilirsiniz.
  • Visa Card
  • Master Card
  • Maestro Card


GD Holding iştirakidir.
E-Posta © 2012 - 2024 DersVerir.com - Özel Ders Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır.