Baki K.

İstanbul Üniversitesi Öğretmen
0 Kez Oylandı.
Eğitim Durumu Yüksek Lisans Mezunu
Cinsiyet / Doğum Yılı Erkek / 1979
Şehir / İlçe İstanbul Anadolu / Ümraniye
Üniversite Bölümü matematik öğretmenliği
Cep Telefonu 0555 385 67 17

Web Sitesi www.bakihoca.com
Hakkında / Özel Ders Tecrübesi

DİKKAT: HAFTA İÇİ AKŞAM VE HAFTA SONU SAATLERİM DOLDUĞU İÇİN HAFTAİÇİ 09:00 - 14:00 SAATLERİ ARASINDA DERS VEREBİLİRİM. BUNUN DIŞINDAKİ SAATLERDE DERS VEREMİYORUM. EĞER HAFTA SONU VE HAFTA İÇİ SAATLERİNDE DERS TALEBİNİZ OLURSA BENİMLE AYNI MATERYALLERİ KULLANAN VE AYNI YÖNTEMLE DERS ANLATAN ÖĞRETMEN ARKADAŞLARI YÖNLENDİREBİLİRİM. ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMIZDAN 40 TL'YE DE DERS VEREN VAR, 60 TL'YE DE DERS VEREN VAR.

Hakkımda: 2014 - 2015 öğretim yılı için 40 tl'ye Matematik, Geometri, Fizik, Kimya ve Fen Bilgisi dersleri. YGS/LYS veya Teog hazırlık ile orta ve lise derslerini, kısa süreli eğitimimle (konuyu en anlaşılır şekilde öğreterek en yüksek notları almanızı sağlarım.

internet adresim: www.bakihoca.com sitede hazırladığım ve derslerimde kullandığım soru bankaları bulunmakta.

İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar (BURSLU) bölümünden mezun oldum. Derslerimin çoğunu İTÜ matematik mühendisliğinde verdikten sonra Kültür Üniv geçiş yaptım. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans bölümü mezunuyum. Her sene LYS sınavına girmekte ve Boğaziçi Üniv kazanacak puan alabilmekteyim. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ fen bilgisi öğretmenliği bölümünü kazandım. Kimi özel hocalar, dershane ve okulda çalışıp özel dersi de ek gelir için yaparlar, tüm gün boyunca özel ders vermezler. Bu sebeple özel ders tecrübeleri yeteri kadar gelişmez. Şahsen 9 yıllık özel ders tecrübesine sahibim, ve bu işi boş zamanlarında yapan 18 yıllık bir hocadan daha tecrübeliyim diyebilirim. Bir sene ders alan sonraki sene tekrar ders talep ediyor. Sizin de derslerimden memnun kalacağınıza eminim. Derslerimde 9 yıldır birbirine benzer sorular ile eğitim yöntemini kullanıyorum. Her türlü soru tipini benzer örneklerle çözen ve basit soru tiplerinden karmaşık olanlara doğru bir kademesi vardır. Derslerde takviye olarak bu şekilde yazılmış yayınlardan takip etmekteyim ayrıca SBS için sayısal derslerinden hazırladığım soru bankasını derslerimde kullanmaktayım.

BİZZAT HAZIRLADIĞIM 6. SINIFTAN LİSE 4 E KADAR HER SEVİYEDE KULLANILABİLECEK HAZIRLADIĞIM MATEMATİK, FİZİK, KİMYA DERSLERİNDEN ÇEŞİTLİ KONULARDAN SORU BANKAMDA BENZER SORULAR GRUPLANDIRMIŞTIR. BU ŞEKİLDE ÖĞRENCİ BİR SORU TİPİNİ ÖĞRENENE KADAR AYNI SORU TİPLERİNİ SORARIM, BOL BOL SORU ÇÖZMÜŞ OLUR VE ÇÖZEREK RAHAT ÖĞRENİR. KENDİM HAZIRLADIĞIM BU SORU BANKASI TÜRKİYE'DE BİR İLKTİR. BAŞKA HİÇBİR KİTAPTA BU YÖNTEME GÖRE HAZIRLANMIŞ BU KADAR ÇOK SORU BULUNMAZ. BU SORULARI DERSLERİMDE KULLANIRIM: www.bakihoca.com adresinden sorularıma ulaşabilirsiniz. Pek çok öğrenci dershanelerden verim alamaz; çünkü sayısal derslerde konular birbiriyle ilişkilidir. Bir konuyu iyice öğrenemediniz mi, sonraki konuda öğrenmediğiniz şeyler çıkabileceğinden ikinci konuyu yarım öğrenirsiniz. Bu böyle giderse durum daha da kötüleşir. Özel derslerimde hem öğrencinizin anlayacağı seviyede anlatılır hem de matematik te çok önemli olan geçmiş konulara dönüşler yaparım, yarım öğrendiklerini tamamlarım. Bu son dediğim okulda hiç, dershanelerde çok az yapılır (Ne de olsa sınıfta diğer öğrencilerde var). Hoca konuyu anlatırken eski konularla ilgili soruyu çözüyorsa "Siz bunları daha önce görmüştünüz." der ve geçer. Dershaneden verim alamazsanız sen.etleri ödemeden orayı bırakamazsınız. Ama özel derslerde öyle değildir. Hem özel derslerde öğrencinin ödevlerini yapıp yapmadığı bizzat kontrol ederek size bildiririm. Testleri karalamalarına bakarak değil seçtiğim bazı soruları "Bunu nasıl çözdün?" diye sorarak kontrol ederim. Böylece öğrencinin ödevleri daha sağlıklı den.etlenmiş olur. Öğrencilerimin bir kısmı verdiğim ödevleri yapmıyor diyelim. Bu durumda şu yolu tercih ediyorum: okul veya dershane nereye devam ediyorsa oradaki hocalardan önce konuyu anlatıyorum. böylece öğrenci benden öğrendiklerini okulda tekrar yaparak bir nevi ödev yapmış gibi oluyor. Bu tür ilan sitelerinden öğrenci buluyorum, ancak çoğu öğrencim, benden memnun kalan öğrenci velilerinin tanıdıklarına önerilerilmesiyle oluyor. İstanbul Pendik'ten Beylikdüzü'ne kadar tüm semtlere gelebilirim. Kadıköyde oturuyorum.

Derslerimde ilk ders ücretlidir ve istenildiği taktirde 1 saat de verilebilir; ancak normal derslerim 2 saattir. İSTENİRSE 2 KİŞİYE BİRDEN GRUP DERSİ VEREBİLİRİM, ÜCRET YİNE AYNI OLUR. (Yani saat ücretim 50 lira olsun diyelim. tek öğrenciye 2 saat gidince 100 lira alıyorsam. 2 öğrenciye 2 saatlik ders anlatınca yine 100 lira talep ederim. Fakat 2 öğrenciden en zayıf olana göre ders anlatırım.

Baki Hoca Referanslar: Birçok öğrencimin üniversiteyi kazanmasına ve ilköğretim öğrencilerimin de sayılı anadolu lisesini kazanmalarını sağladım. 7. sınıfta başlayıp lise 4'e kadar ders verdiğim öğrencilerim oldu. 2014 LYS de bir öğrencim Piri Reis Üniv. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (Tam burslu) ingilizce, ikinci öğrencim İstanbul Üniv. İşletme (İngilizce), Üçüncü öğrencim İstanbul Üniv. İşletme (Türkçe), dördüncü öğrencim (sadece 1 ay ders vermiştim.) Aydın Üniv Yazılım Müh. (ing) P burslu bölümlerini kazandı. Diğer ara sınıf öğrencilerimin de derslerinde başarılı notlar almasını sağladım. İlköğretim 4. sınıftan 12. sınıfa kadar çeşitli sınıflardan çok sayıda öğrencime ders verdim.

Referans

2014 - 2015 öğretim yılı için matematik, geometri, fizik, kimya dersleri. ÖSS veya SBS hazırlık ile orta ve lise derslerini, kısa süreli eğitimimle (konuyu en anlaşılır şekilde öğreterek en yüksek notları almanızı sağlarım.

internet adresim: www.bakihoca.com sitede hazırladığım ve derslerimde kullandığım soru bankaları bulunmakta. Siteyi google'dan "baki hoca" diye arattırdığınızda ilk çıkan sitedir. İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar (BURSLU) bölümünden mezun oldum. Derslerimin çoğunu İTÜ matematik mühendisliğinde verdikten sonra Kültür Üniv geçiş yaptım. İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans bölümü mezunuyum. Her sene LYS sınavına girmekte ve Boğaziçi Üniv kazanacak puan alabilmekteyim. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ fen bilgisi öğretmenliği bölümünü kazandım. Kimi özel hocalar, dershane ve okulda çalışıp özel dersi de ek gelir için yaparlar, tüm gün boyunca özel ders vermezler. Bu sebeple özel ders tecrübeleri yeteri kadar gelişmez. Şahsen 9 yıllık özel ders tecrübesine sahibim, ve bu işi boş zamanlarında yapan 18 yıllık bir hocadan daha tecrübeliyim diyebilirim. Bir sene ders alan sonraki sene tekrar ders talep ediyor. Sizin de derslerimden memnun kalacağınıza eminim. Derslerimde 9 yıldır birbirine benzer sorular ile eğitim yöntemini kullanıyorum. Her türlü soru tipini benzer örneklerle çözen ve basit soru tiplerinden karmaşık olanlara doğru bir kademesi vardır.

Derslerde takviye olarak bu şekilde yazılmış yayınlardan takip etmekteyim ayrıca SBS için sayısal derslerinden hazırladığım soru bankasını derslerimde kullanmaktayım.

BİZZAT HAZIRLADIĞIM 6. SINIFTAN LİSE 4 E KADAR HER SEVİYEDE KULLANILABİLECEK HAZIRLADIĞIM MATEMATİK, FİZİK, KİMYA DERSLERİNDEN ÇEŞİTLİ KONULARDAN SORU BANKAMDA BENZER SORULAR GRUPLANDIRMIŞTIR. BU ŞEKİLDE ÖĞRENCİ BİR SORU TİPİNİ ÖĞRENENE KADAR AYNI SORU TİPLERİNİ SORARIM, BOL BOL SORU ÇÖZMÜŞ OLUR VE ÇÖZEREK RAHAT ÖĞRENİR. KENDİM HAZIRLADIĞIM BU SORU BANKASI TÜRKİYE'DE BİR İLKTİR. BAŞKA HİÇBİR KİTAPTA BU YÖNTEME GÖRE HAZIRLANMIŞ BU KADAR ÇOK SORU BULUNMAZ. BU SORULARI DERSLERİMDE KULLANIRIM: www.bakihoca.com adresinden sorularıma ulaşabilirsiniz. Pek çok öğrenci dershanelerden verim alamaz; çünkü sayısal derslerde konular birbiriyle ilişkilidir. Bir konuyu iyice öğrenemediniz mi, sonraki konuda öğrenmediğiniz şeyler çıkabileceğinden ikinci konuyu yarım öğrenirsiniz. Bu böyle giderse durum daha da kötüleşir. Özel derslerimde hem öğrencinizin anlayacağı seviyede anlatılır hem de matematik te çok önemli olan geçmiş konulara dönüşler yaparım, yarım öğrendiklerini tamamlarım. Bu son dediğim okulda hiç, dershanelerde çok az yapılır (Ne de olsa sınıfta diğer öğrencilerde var). Hoca konuyu anlatırken eski konularla ilgili soruyu çözüyorsa "Siz bunları daha önce görmüştünüz." der ve geçer. Dershaneden verim alamazsanız sen.etleri ödemeden orayı bırakamazsınız. Ama özel derslerde öyle değildir. Hem özel derslerde öğrencinin ödevlerini yapıp yapmadığı bizzat kontrol ederek size bildiririm. Testleri karalamalarına bakarak değil seçtiğim bazı soruları "Bunu nasıl çözdün?" diye sorarak kontrol ederim. Böylece öğrencinin ödevleri daha sağlıklı den.etlenmiş olur. Öğrencilerimin bir kısmı verdiğim ödevleri yapmıyor diyelim. Bu durumda şu yolu tercih ediyorum: okul veya dershane nereye devam ediyorsa oradaki hocalardan önce konuyu anlatıyorum. böylece öğrenci benden öğrendiklerini okulda tekrar yaparak bir nevi ödev yapmış gibi oluyor. Birçok öğrencimin üniversiteyi kazanmasına ve ilköğretim öğrencilerimin de sayılı anadolu lisesini kazanmalarını sağladım. 7. sınıfta başlayıp şu an lise 4 te olan ve ders vermeye devam ettiğim öğrencilerim oldu. 2013 SBS de iki öğrencimden biri Haydarpaşa Anadolu Lisesini, diğeri Saint Joseph'i kazandı. başka bir öğrencim de Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü kazandı. Diğer ara sınıf öğrencilerimin de derslerinde başarılı notlar almasını sağladım. İlköğretim 4. sınıftan 12. sınıfa kadar çeşitli sınıflardan çok sayıda öğrencime ders verdim. Bu tür ilan sitelerinden öğrenci buluyorum, ancak çoğu öğrencim, benden memnun kalan öğrenci velilerinin tanıdıklarına önerilerilmesiyle oluyor. İstanbul Pendik'ten Beylikdüzü'ne kadar tüm semtlere gelebilirim. Kadıköyde oturuyorum. Derslerimde ilk ders ücretlidir ve istenildiği taktirde 1 saat de verilebilir; ancak normal derslerim 2 saattir. İSTENİRSE 2 KİŞİYE BİRDEN GRUP DERSİ VEREBİLİRİM, ÜCRET YİNE AYNI OLUR. (Yani saat ücretim 50 lira olsun diyelim. tek öğrenciye 2 saat gidince 100 lira alıyorsam. 2 öğrenciye 2 saatlik ders anlatınca yine 100 lira talep ederim. Fakat 2 öğrenciden en zayıf olana göre ders anlatırım. (Avea SINIRSIZ, çağrı atarsanız ben ararım) Baki Hoca

Sosyal Medyada Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google paylaş buton
Yorumlar Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Ekle;
Ders veren hakkında düşüncelerinizi yazabilir ve ders vereni puanlayabilirsiniz.
Yorum Yazabilmeniz İçin Öğrenci Olarak Üye Olmanız Gerekir.
Ders Talep Formu * Ders talepleriniz ilgili öğretmen tarafından yanıtlanır. DersVerir.com yanıtlamaz.


Verdiği Dersler
Ders Adı Ücret Tecrübe
Fen ve Teknoloji 50 TL 10 - 15 Yıl
Geometri 50 TL 10 - 15 Yıl
Kimya 50 TL 10 - 15 Yıl
Fizik 50 TL 10 - 15 Yıl
Matematik 50 TL 10 - 15 Yıl
Ders Verdiği İlçeler

Üsküdar, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Çekmeköy, Beykoz, Ataşehir

Ders Verdiği Seviyeler

Lise (ÖSS-YGS-LYS), Lise (Okula Takviye), İlköğretim (SBS), İlköğretim (Okula Takviye)

Ders Verdiği Mekanlar

Öğrencinin Evi

Ders Verdiği Zamanlar

Hafta Sonu - Gündüz, Hafta Sonu - Akşam, Hafta İçi - Gündüz, Hafta İçi - Akşam

Üsküdar Fen ve Teknoloji özel ders
Üsküdar Geometri özel ders
Üsküdar Kimya özel ders
Üsküdar Fizik özel ders
Üsküdar Matematik özel ders
Ümraniye Fen ve Teknoloji özel ders
Ümraniye Geometri özel ders
Ümraniye Kimya özel ders
Ümraniye Fizik özel ders
Ümraniye Matematik özel ders
Sultanbeyli Fen ve Teknoloji özel ders
Sultanbeyli Geometri özel ders
Sultanbeyli Kimya özel ders
Sultanbeyli Fizik özel ders
Sultanbeyli Matematik özel ders
Sancaktepe Fen ve Teknoloji özel ders
Sancaktepe Geometri özel ders
Sancaktepe Kimya özel ders
Sancaktepe Fizik özel ders
Sancaktepe Matematik özel ders
Maltepe Fen ve Teknoloji özel ders
Maltepe Geometri özel ders
Maltepe Kimya özel ders
Maltepe Fizik özel ders
Maltepe Matematik özel ders
Kartal Fen ve Teknoloji özel ders
Kartal Geometri özel ders
Kartal Kimya özel ders
Kartal Fizik özel ders
Kartal Matematik özel ders
Kadıköy Fen ve Teknoloji özel ders
Kadıköy Geometri özel ders
Kadıköy Kimya özel ders
Kadıköy Fizik özel ders
Kadıköy Matematik özel ders
Çekmeköy Fen ve Teknoloji özel ders
Çekmeköy Geometri özel ders
Çekmeköy Kimya özel ders
Çekmeköy Fizik özel ders
Çekmeköy Matematik özel ders
Beykoz Fen ve Teknoloji özel ders
Beykoz Geometri özel ders
Beykoz Kimya özel ders
Beykoz Fizik özel ders
Beykoz Matematik özel ders
Ataşehir Fen ve Teknoloji özel ders
Ataşehir Geometri özel ders
Ataşehir Kimya özel ders
Ataşehir Fizik özel ders
Ataşehir Matematik özel ders

Bizi Takip Edin!

DersVerir.com'u takip edebilirsiniz


E-bülten Kayıt

E-mail adresinizle e-bültene kayıt olup yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz!

Dersverir.com ?

Ders Verir.com özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyenleri biraraya getiren bir internet sitesidir. Özel ders verenlerin bilgileri siteyi kullanan herkes tarafından görülebilir. Özel ders veren telefonlarına doğrudan ulaşılabilir. Özel ders vermek istiyorsanız üye ol menüsünü, özel ders almak istiyorum diyorsanız özel ders istiyorum menüsünü kullanabilirsiniz.
  • Visa Card
  • Master Card
  • Maestro Card


GD Holding iştirakidir.
E-Posta © 2012 - 2018 DersVerir.com - Özel Ders Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır.