To*** E***

Kocaeli Üniversitesi Öğretmen
0 Kez Oylandı.
Eğitim Durumu Doktora Öğrencisi
Cinsiyet / Doğum Yılı Erkek / 1989
Şehir / İlçe İstanbul Anadolu / Ataşehir
Üniversite Bölümü Kimya
Cep Telefonu İletişim Bilgilerini Sadece Üyelerimiz Görebilir

Web Sitesi https://www.facebook.com/kimya.tolgahoca
Hakkında / Özel Ders Tecrübesi

Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümü 2011 mezunuyum. Bölümümü birincilik ile bitirdim. Marmara Üniversitesi Organik Kimya Bölümü mezunuyum. Özel ders öğrencilerimin “Eğitim Koçluğunu” yapıyorum. “Sınav Stratejisi ve Uygun Zaman Kullanımı” çalışmalarım ile öğrencilerimi geliştiriyorum ve onların “Sınav Kaygısı”nı gideriyorum. Değişen sınav sistemi ve müfredatlar hakkında öğrencilerimi ve velilerimi bilgilendiriyorum. “Gelecek ve Kariyer Planlama” ile öğrencilerimin ve velilerimin yükünü hafifletiyorum.

12. sınıf ve mezun grubu öğrencilerimi yeni sınav sistemine ve yeni müfredata uygun TYT-AYT sınavlarına hazırlıyorum. 11. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onları önce TYT akabinde AYT sınavına hazırlıyorum. 9. ve 10. sınıf öğrencilerime okul sınavlarında yardımcı oluyorum ve onların üniversite sınavlarına hazırlanabilmeleri için gerekli alt yapıyı kazanmalarını sağlıyorum.

7 yıllık özel ders ve dershane/okul tecrübem bulunmaktadır. Şuanda özel bir anadolu lisesinde tüm sınıflar düzeyinde öğretmenlik yapıyorum. Kendime has tarzım, öğrenci bazlı hazırladığım notlar ve sorular ile ön plana çıkmayı seviyorum. Özel derslerimde bu hazırlamış olduğum not ve soru çalışmalarını öğrencilerime hediye etmekteyim. Özel derslerde kullanacağım kitapları kendim sağlıyorum. Öğrenciden kitap almasını talep etmiyorum.

1 ders süresi 90 dakika (40 dakika ders + 10 dakika mola + 40 dakika ders) olmaktadır. Bir derste bir ünite bitirebiliyorum ve gerekli soru çözümlerini yapabiliyorum, bir sonraki ders için ödevlendirmeler yapıyorum. Öğrencilerimin yapamadığı soruların çözümüne her ders önem vermekteyim. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının her noktasına kendi aracım ile intikal etmekteyim. Kesinlikle ulaşım sorun olmamaktadır.

DUYURULUR: ÜLKEMİZİN EKONOMİK DURUMUNU GÖZ ÖNÜNE ALARAK VELİLERİMİN YANINDA OLMAYI TERCİH EDİYOR VE 1 KASIM 2018 TARİHİ İTİBARİYLE 90 DAKİKALIK BİR DERS ÜCRETİMİ 200 TL'DEN 150 TL'YE DÜŞÜRÜYORUM.

90 dakikalık bir ders ücretim 150 TL. (100 TL/saat)

İletişim: 0544 954 43 41

Referans

Batuhan
Gülbin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google paylaş buton
Yorumlar Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Ekle;
Ders veren hakkında düşüncelerinizi yazabilir ve ders vereni puanlayabilirsiniz.
Yorum Yazabilmeniz İçin Öğrenci Olarak Üye Olmanız Gerekir.
Ders Talep Formu * Ders talepleriniz ilgili öğretmen tarafından yanıtlanır. DersVerir.com yanıtlamaz.


Verdiği Dersler
Ders Adı Ücret Tecrübe
Kimya 99 TL 7 Yıl
Ders Verdiği İlçeler

Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Sultanbeyli, Şişli, Şile, Sancaktepe, Pendik, Maltepe, Kartal, Kadıköy, Çekmeköy, Beykoz, Beşiktaş, Ataşehir

Ders Verdiği Seviyeler

Lise (ÖSS-YGS-LYS), Lise (Okula Takviye)

Ders Verdiği Mekanlar

Dershane, Etüt Merkezi, Öğrencinin Evi

Ders Verdiği Zamanlar

Hafta Sonu - Gündüz, Hafta Sonu - Akşam, Hafta İçi - Gündüz, Hafta İçi - Akşam

Bizi Takip Edin!

DersVerir.com'u takip edebilirsiniz


E-bülten Kayıt

E-mail adresinizle e-bültene kayıt olup yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz!

Dersverir.com ?

Ders Verir.com özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyenleri biraraya getiren bir internet sitesidir. Özel ders verenlerin bilgileri siteyi kullanan herkes tarafından görülebilir. Özel ders veren telefonlarına doğrudan ulaşılabilir. Özel ders vermek istiyorsanız üye ol menüsünü, özel ders almak istiyorum diyorsanız özel ders istiyorum menüsünü kullanabilirsiniz.
  • Visa Card
  • Master Card
  • Maestro Card


GD Holding iştirakidir.
E-Posta © 2012 - 2018 DersVerir.com - Özel Ders Sitesi - Tüm Hakları Saklıdır.